Naše služby

Vítejte na stránkách společnosti Masterfoil, která vznikla na základě několikaletých zkušeností z nejlepších firem v Evropě. Naše služby zahrnují polepy vozidel, tónování autoskel, ochranu laku a grafický design. Společnost Masterfoil nabízí profesionální a individuální přístup, maximální důraz na kvalitu odvedené práce a použití pouze těch nejlepších materiálů.

Ochrana laku

Maximální ochrana laku, dlouhá životnost, dokonalý povrch folie, žádné zabarvení do žlutých odstínů na světlých barvách automobilů. Pro ochranu laku používáme nejlepší a zároveň přelomovou folii na trhu, u které se na slunci vytrácí drobné oděrky od běžného používání.

Folii je možno aplikovat na jakoukoli část automobilu. Využívá se především pro části, které jsou vystaveny poškození od odlétajících kamínků - maska, nárazník, kapota, zrcátka, světlomety apod.

Rádi vám připravíme nabídku dle vašich požadavků nebo doporučíme ideální ochranu vašeho vozu. Máte-li zájem o ochranu laku vašeho vozu, kontaktujte nás nebo vyplňte poptávkový formulář a my se vám ozveme.

MÁM ZÁJEM

Naše dílna

Naše dílna prošla kompletní rekonstrukcí a nabízí tak co možná nejkvalitnější prostředí pro váš vůz.
Používáme pouze kvalitní materiály vhodné pro polep vašeho vozu od specializovaných výrobců.

loga
loga

Reference

Podívejte se na ukázky našich projektů. Po dohodě vám v naší dílně rádi předvedeme i některý z našich referenčních vozů.

Kontakt

Adresa

Masterfoil, Nivnická 666, Uherský Brod, 688 01

Nechte vzkaz