Naše služby

Vítejte na stránkách společnosti Masterfoil, která vznikla na základě několikaletých zkušeností z nejlepších firem v Evropě. Naše služby zahrnují polepy vozidel, tónování autoskel, ochranu laku a grafický design. Společnost Masterfoil nabízí profesionální a individuální přístup, maximální důraz na kvalitu odvedené práce a použití pouze těch nejlepších materiálů.

Polepy vozidel

Profesionální přístup, maximální kvalita odvedené práce, nejvhodnější volba materiálu dle typu a odstínu vozidla, použití pouze značkových folií na základě letitých zkušeností.

Polepy aplikujeme na všechny modely nových i ojetých automobilů. Vzhled svého vozu tak můžete měnit doslova podle nálady nebo aktuální módní barvy. Počet polepů není omezen, lak vozu tím nijak netrpí, naopak je perfektně chráněn před povětrnostními i dalšími vlivy a zůstává jako nový. U ojetých vozů dokáže polep doslova zázraky.

Rádi vám pomůžeme s návrhem polepu vašemu vozu a připravíme nabídku na míru. Máte-li zájem o polep vozu, kontaktujte nás nebo vyplňte poptávkový formulář a my se vám ozveme.

MÁM ZÁJEM

Naše dílna

Naše dílna prošla kompletní rekonstrukcí a nabízí tak co možná nejkvalitnější prostředí pro váš vůz.
Používáme pouze kvalitní materiály vhodné pro polep vašeho vozu od specializovaných výrobců.

loga
loga

Reference

Podívejte se na ukázky našich projektů. Po dohodě vám v naší dílně rádi předvedeme i některý z našich referenčních vozů.

Kontakt

Adresa

Masterfoil, Nivnická 666, Uherský Brod, 688 01

Nechte vzkaz